Register

User Registration
or Zrušit

Zlatá telefonní čísla - www.extracisla.cz

Jak nakoupíte

Průvodce nakupováním

 

1. Jak vybrat zlaté číslo

 

a) Podle telefonní předvolby v pravém menu.

b) Kliknutím na odkaz "zlatá čísla" , kde se Vám zobrazí kompletní nabídka, případně si zde ještě můžete vybrat čísla od nejnovějších , anebo si je můžete nechat seřadit numericky. Seznam je vždy aktuální, proto není potřeba  dotazovat se na aktuálnost čísel.

   

2. Jak objednat zlaté číslo

 

 a)  Vyplněním kontaktního formuláře.
 b)  Telefonicky na čísle   797  979  979

 

3.  Platební podmínky

 

a) Platba v hotovosti při osobním předání SIM karty.

b) Bankovním převodem.

c) Složenkou z kterékoli poštovní pobočky v ČR (tímto způsobem trvá platba zhruba 3 dny).

d) Platba na dobírku není možná.

 

  4. Ceny

 

Jak si můžete přečíst v rubrice "o nás " jsme sdružení více osob, která prostřednictvím těchto stránek nabízí k prodeji inzerovaná čísla.  Všechny ceny jsou uváděny bez DPH. Při zakoupení telefonního čísla, jehož majitel je plátce DPH obdržíte od prodejce fakturu, kde k inzerované ceně bude připočítáno DPH dle příslušné zákonné sazby. U čísel jejichž majitel není plátcem DPH je inzerovaná cena konečná a v tomto případě obdržíte paragon.

 

5.  Způsob převzetí SIM karet

 

a) Osobně v Hranicích na Moravě. Hranice jsou na hlavním silničním tahu na Polsko, Slovensko, Ostravsko. Není problém kartu předát Vašim známým, anebo rodinným  příslušníkům.

b) Zasláním prostřednictvím České pošty a to za předpokladu, že je číslo + poštovné předem uhrazeno na bankovní účet.  Po připsání platby zasíláme SIM kartu neprodleně většinou v den připsání platby, případně následující pracovní den.

 

 

 

Vytvořil Jakub Svejda 2013 ©